AMB Klubikaart, mis see on?

Al Mare Bowlinguklubi klubikaart on sooduskaart, mis mõeldud meie sõpradele, külalistele ning kõigile teistele. Klubikaardi omanikule kehtivad meie klubis mitmed soodustused ning lisavõimalused. Lisaks pakume klubikaardi omanikele iga kuu huvitavaid eripakkumisi, mis ka kõige tuimema bowlingusõbra näole naeratuse toovad. Klubikaart maksab kõigest 2,00€

Klubikaardiga kaasnevad soodustused: 

  • -10% hinnasoodustus bowlingule, piljardile ning vaadiõllele ja siidrile
  • kaardiomaniku sünnipäevale 4 eelnevat ja järgnevat  päeva hinnasoodustus -20%  bowlingule, piljardile ning vaadiõllele ja siidrile


KUIDAS KLUBIKAARTI SAADA?

Klubikaardi saamiseks tuleb Sul täita avaldus. Avalduse võid täita siin, meie kodulehel või küsi AMB bowlingusaali baarist paberavaldus ning täida see.

1. Kliendikaart on personaalne ja seda ei soovitata kasutamiseks edasi anda kolmandatele isikutele.

2. Kliendikaardist tulenevad soodustused kehtivad ka kőigi nende isikute kohta, kes kasutavad samaaegselt koos kaardiomanikuga sama teenust vői ostavad kaupa tingimusel, et tasumise nii enda kui ka kőikide oma kaaslaste eest sooritab kaardiomanik.

3. Kliendikaardi omanik peab soodustuste saamiseks esitama kliendikaardi enne, kui teenindaja jőuab teenuse vői ostetava kauba kohta arve vormistada.

4. Al Mare Bowling informeerib klienti kőigist kliendikaardiga kaasnevatest soodustustest, taotluses märgitud e-mail kaudu ning veebilehel www.almarebowling.ee.

5. Kliendikaart ei kehti ühekordsete sooduspakkumiste puhul.

6. Kliendikaart ei ole krediitkaart ega maksekaart vaid sooduskaart.

7. Kaotatud, varastatud vői riknenud kliendikaardi asendamine toimub uue avalduse täitmise teel, kuhu kirjutatakse peale “Asenduskaart” ning tasuda tuleb kaardi hind.

8. Kliendikaart väljastatakse kőikidele soovijatele, kes täidavad korrektselt avalduse ning tasuvad kaardi hinna.

9. Kliendikaardiga kaasnevad soodustused aktiveeritakse hiljemalt 36 tunni jooksul arvates kaardi eest tasumisest.

Täida avalduse kõik väljad võimalikult täpselt.