Akadeemia Bowlinguklubi

Akadeemia Bowling on koht, kus käivad mängimas, treenimas ja vaba aega veetmas professionaalsed bowlingumängijad, klubiliikmed ja tavakülastajad. Kuna siin saab ka süüa-juua, piljardit mängida on see populaarne koht seltskonnaüritusteks ning meelelahutuseks. Esmahuvilistel on siin hea proffide näpunäidete järgi teha oma esimesi viskeid, vanusest sõltumata. Nii võib meilt alguse saada teekond selle kunagi-pole-hilja-alustada spordiala tippu. Koolid viivad siin läbi kehalise kasvatuse tunde, ettevõtted korraldavad seminare, laste mängutoa olemasolu lubab alati lapsi kaasa võtta, ühesõnaga – Oma Klubi igas mõttes!

Kvaliteet ja mõnus äraolemine

Hea aura, avarus, valgus on ruumide kirjeldamisel märksõnad. Võimalus kasutada privaatruumi sünnipäeva, seminari või nõupidamise läbiviimiseks.  Usaldusväärne teenindus nii baaris kui rajal loob meeldiva õhkkonna. Sa ei pea häbenema oskamatust, kuna just siin on õige koht treenimiseks ja harjutamiseks.

Saal ja rajad

Meie saalis on rajad, pallid, kurikad ja jalatsid sirged, terved ning kvaliteetsed. Tehnika ei jupsi ja rahvas ei pea trügima. AMB on ainus koht, kus 16 rada kõrvuti! Saal mahutab 150 inimest, ilma et oleks kitsas või ebamugav. Seega – parim bowlingukeskkond Eestis!

Oleme avatud
E-N: 12.00 – 22.00
R: 12.00 – 24.00
L: 10.00 – 24.00
P: 10.00 – 22.00

Kontakt
656 0646
akadeemia@amb.ee
Broneeri netis
Akadeemia tee 30 Tallinn